Odstraszacz dzików


Odstraszanie zwierząt


Odstraszacze marki Anti-bissan to skuteczne narzędzie do walki z szkodnikami niszczącymi uprawy rolne oraz ogrodnicze.

Nasze prawo w wielu przypadkach chroni zwierzęta w związku z tym sposobów na ich zwalczenie jest niewiele. Anti-bissan odstraszacz dzików, zwierzyny płowej, kretów oraz nornic jest w pełni legalnym oraz bezpiecznym rozwiązaniem radzącym sobie z tego typu problemami. Odstraszacz Anti-bissan został tak stworzony aby był bezpieczny w stosowaniu dla ludzi oraz zwierząt. Jego substancje aktywne to produkty pochodzenia naturalnego w związku z tym w żadnym stopniu nie są zakazane przez polskie prawo.

Skuteczność preparatu potwierdziły liczne badania przeprowadzane w kraju i zagranicą. Jednak najlepszym na jego działanie jest pozycja naszego produktu na rynku. Obecnie produkt Anti-bissan jest jednym z liderów rynku odstraszaczy do zwierząt zarówno na polach uprawnych jaki i ogródkach przydomowych.

Odstraszacz dzików, saren, jeleni, kretów, nornic, oraz ptaków drapieżnych Anti-bissan występuje w dwóch formach: granulat oraz płyn.

Anti-bissan odstraszacz w formie granulek - granulki w rozmiarze około 2mm stosujemy bez rozcieńczania bezpośrednio na chronioną powierzchnie rozprowadzając za pomocą siewnika lub ręcznie.

Anti-bissan odstraszacz w formie płynu - płyn jest koncentratem, wiec należy go stosować rozcieńczając z wodą i następnie rozprowadzić na chronioną powierzchnie.

Anti-bissan jako odstraszacz dzików chroni pola uprawne w Polsce już od 5 lat. Wielu rolników oraz łowczych zaufało tej marce zaufaj i Ty.

Anti-bissan jako odstraszacz kun cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli komisów samochodowych skutecznie chroniąc przewody elektryczne przed pogryzieniem.

Proszę zapoznaj się ze szczegółowym opisem naszych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Płyn do odstraszania zwierząt.

  • Skutecznie odstrasza zwierzynę płową oraz dziki
  • Chroni ogrody, pola uprawne, obiekty sportowe przed dewastacją
  • Działa nieprzerwanie nawet do 12 tygodni
  • Preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt

Szczegółowy opis

Granulat do odstraszania zwierząt.

  • Skutecznie odstrasza zwierzynę płową oraz dziki
  • Chroni ogrody, pola uprawne, obiekty sportowe przed dewastacją
  • Działa nieprzerwanie nawet do 12 tygodni
  • Preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt

Szczegółowy opis


Wszystkie prawa zastrzeżone. "Zbymar" Mariusz Błażejewicz | kontakt@zbymar.com