Odstraszacz dzików i saren


Odstraszacz saren i dzików


Odstraszacze marki Anti-bissan to skuteczne narzędzie do walki ze szkodnikami niszczącymi uprawy rolne oraz ogrodnicze.

Zwierzyna płowa potrafi swoim niszczycielskim działaniem pozbawić człowieka efektów misternie uprawianych plonów. Szkodniki zgryzają uprawy zarówno naturalnego, jak i sztucznego pochodzenia.

Nasze prawo w wielu przypadkach chroni zwierzęta, w związku z tym sposobów na zwalczanie tych szkodliwych jest niewiele.

To właśnie z myślą o ogrodnikach i rolnikach, narażonych na takie niebezpieczeństwa, firma Zbymar wyprodukowała preparat o nazwie Anti Bissan (odstraszacz saren, dzików, nornic itp.). Jest on bezpieczny w użytkowaniu, zarówno dla ludzi, jak i dla zwierząt. Substancje aktywne, wchodzące w jego skład, to produkty pochodzenia naturalnego, co czyni ten preparat w pełni legalnym.

Został on stworzony w celu walki ze zwierzętami, będącymi zagrożeniem dla wszelkiego rodzaju upraw (takimi jak: dziki, sarny, kuny, wrony, ślimaki, krety i in.)

Na czym polega działanie Anti-bissanu? Otóż czynne substancje zapachowe, zawarte w tym produkcie, oddziałują na wegetatywny układ nerwowy zwierząt, wytwarzając u nich podświadomie obraz nieprzyjaciela (człowieka) i powodując reakcję ucieczki.

Ponadto, ostraszacz saren i innej zwierzyny jest produktem przyjaznym środowisku, ponieważ ulega biodegradacji.

Anti Bissan to nie tylko skuteczny odstraszacz dzików. Środek ten znakomicie radzi sobie ze ślimakami i mrówkami, zatrzymując i zmieniając kierunek ich poruszania się.

Skuteczność preparatu potwierdziły liczne badania przeprowadzane w kraju i za granicą. Znakomitym dowodem na jego działanie jest również pozycja na rynku. Jest on obecnie jednym z liderów wśród odstraszaczy zwierząt, zarówno na polach uprawnych, jak i w ogródkach przydomowych. Ponadto, jest środkiem o długim czasie działania. Przy normalnej pogodzie skuteczność wynosi do 12 tygodni, przy umiarkowanych opadach - do 8 tygodni.

Odstraszacz saren i innych zwierzęcych szkodników Anti-bissan występuje w dwóch formach: granulat oraz płyn.

W postaci granulek (o rozmiarze około 2mm) stosowany jest bez rozcieńczania bezpośrednio na chronioną powierzchnię. Można go rozprowadzać ręcznie lub za pomocą siewnika. W postaci płynu jest koncentratem, więc należy go rozcieńczyć z wodą, a następnie rozprowadzić na chronionej powierzchni.

Anti-bissan jako odstraszacz dzików chroni pola uprawne w Polsce już od 5 lat.

Jako środek na odstraszenie kun cieszy się dużą popularnością wśród właścicieli komisów samochodowych, skutecznie chroniąc przewody elektryczne przed pogryzieniem.

Wielu rolników oraz łowczych zaufało tej marce, więc zaufaj Ty!

Proszę zapoznaj się ze szczegółowym opisem naszych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Płyn do odstraszania zwierząt.

  • Skutecznie odstrasza zwierzynę płową oraz dziki
  • Chroni ogrody, pola uprawne, obiekty sportowe przed dewastacją
  • Działa nieprzerwanie nawet do 12 tygodni
  • Preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt

Szczegółowy opis

Granulat do odstraszania zwierząt.

  • Skutecznie odstrasza zwierzynę płową oraz dziki
  • Chroni ogrody, pola uprawne, obiekty sportowe przed dewastacją
  • Działa nieprzerwanie nawet do 12 tygodni
  • Preparat całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt

Szczegółowy opis


Wszystkie prawa zastrzeżone. "Zbymar" Mariusz Błażejewicz | kontakt@zbymar.com