Wtorek, 04 sierpnia 2015r. Imieniny Dominiki, Dominika, Protazego.
 strona główna|  informacje o produkcie| o firmie| porady

Mycie miejsc intymnych.

Ze względu nabliskość odbytu, zewnętrzna część miejsc intymnych jest silniej atakowana przez bakterie. Przy poceniu się, dochodzi łatwo do namnażania się tych mikroorganizmów i uwalnianiu nieprzyjemnych zapachów (produkty przemiany materii bakterii). Stąd odczuwamy przyjemność podczas mycia wodą i mydłem.

Mycie może jednak powodować także problemy, bo poprzez częste mycie (mydłem, specjalnymi balsamami kąpielowymi albo tylko wodą) wysusza się skóra. Staje się coraz bardziej poszarzała, a jej odporność przed niestosownymi lokatorami zmniejsza się. W warunkach normalnych, nasze gruczoły łojowe same załatwiają ten problem, poprzez ciągłą produkcję tłuszczu.

Nasze dzisiejsze codzienne nawyki związane z higieną, dość mocno się zmieniły i wymagają większej wydajności gruczołów łojowych. Poświęcamy swojej czystości więcej uwagi, myjemy się większą ilością wody, mydeł i zużywamy więcej papieru toaletowego, niż kiedyś. Niestety, nasze gruczoły łojowe nie są w stanie tak szybko reagować.

Codzienna pielęgnacja DEUMAVAN, bez wątpienia tu pomoże i to w sposób naturalny.

Higiena intymna okolic odbytu.

Higiena intymna oraz genitaliów, zaczyna się w gruncie rzeczy od poprawnej higieny w okolicach odbytu. Ochronna warstwa tłuszczowa wygładza powierzchnię skóry tak, że brud nie osiada w fałdach, a ilość bakterii, a wraz z tym niebezpieczeństwo infekcji, jak i powstawania nieprzyjemnego zapachu, minimalizuje się.

Tłuszcz wygładza wierzchnią warstwę skóry, zrogowacenia i powoduje, że ona nie pęka i jest elastyczna. Gładka, natłuszczona naturalnie skóra, powoduje uczucie przyjemności i jednocześnie jest odporniejsza na podrażnienia i zapalenia.

Odbyt powinien być pokrywany kremem już PRZED każdym pójściem do ubikacji, np. DEUMAVAN. Zaleca się użyć w tym celu papieru toaletowego. Poprzez higienę tłuszczową można zapobiec odkładaniu się zawartości jelit oraz zarazków w fałdach. Podczas czyszczenia, ściąga się brud wokół warstwy tłuszczowej. Po zakończonym oczyszczaniu zaleca się nałożyć ponownie warstwę ochronną DEUMAVAN. Zniszczona skóra poprzez taką higienę szybko wraca do normy. Jest rozluźniona, miła w dotyku i wolna od uszkodzeń.

Prezerwatywy i Deumavan.

Funkcja ochronna prezerwatyw.

Prezerwatywy chronią przed ciążą oraz wieloma infekcjami przenoszonymi drogą płciową. Jest przy tym ważne, aby były one prawidłowo założone, oraz nie zsuwały się i nie pękały. Dla ochrony przed przenoszonymi drogą płciową infekcjami, prezerwatywa powinna być używana już przy grze wstępnej i petingu, jako, że wiele zarazków może pojawiać się na zewnętrznej stronie genitaliów.

Prezerwatywy i Deumavan.

Jako, że prezerwatywy są wykonane przeważnie z kauczuku, są przez to wrażliwe na tłuszcz, oleje, wazelinę. Producenci prezerwatyw często o tym przypominają. Przy użyciu prezerwatywy należy zaniechać używania Deumavan. Prezerwatywy są fabrycznie zwilżane, dlatego też są relatywnie gładkie. Pielęgnacja miejsc intymnych Deumavan może być uzupełniona po kąpieli. Przy codziennej pielęgnacji natłuszczającej Deumavan należy używać niewielką ilość kremu, gdyż ten w sposób bardzo szybko wnika on w skórę.