Wtorek, 28 lipca 2015r. Imieniny Ady, Wiwiany, Sylwiusza.
 strona główna|  informacje o produkcie| o firmie| porady

Pielęgnacja intymna na nowym poziomie.
Dla kobiet i mężczyzn.

Produkty Deumavan

W swojej ofercie posiadamy kosmetyki stworzone specjalnie do higieny intymnej kobiet i mężczyzn oraz inne produkty pozwalajace dbać o zdrowie i urodę.

Obecną ofertę otwiera krem Deumavan lavendel.

Deumavan to codzienna pielęgnacja skóry. W dzień i w nocy - nasza skóra narażona jest na działanie szkodliwych czynników. Skóra jest jednym z najważniejszych elementów naszego ciała. Chroni nasz organizm i umożliwia nam odczuwanie różnych doznań, począwszy od ucisku dłoni do intymnych dotyków.

Aby czuć się dobrze i przekazywać to wrażenie innym skóra potrzebuje regularnej pielęgnacji. Zapewnia nam to prawidłowe mycie i zapewnienie jej specjalnej ochronnej i wygładzającej warstwy tłuszczu. Jeżeli nasza skóra nie jest pokryta odpowiednią warstwą tłuszczu może wystąpić natrętne swędzenie albo pieczenie.

Przy codziennej pielęgnacji najważniejsze jest zapewnienie czystej i bezzapachowej strefy intymnej. Jest to szczególnie ważne przy bliskich kontaktach z innymi ludźmi. Skóra traci w ciągu życia swoja elastyczność, staje się sucha i wrażliwa na zewnetrzne czynniki, co jest naturalnym procesem.

Deumavan zapewnia skórze odpowiednią warstwę tłuszczu, która chroni ją i pielęgnuje, a w strefie intymnej utrzymuje zdrową skórę w szczególny i przyjemny sposób.

    Dlaczego stosujemy krem Deumavan?
  • Deumavan to maść składająca się z naturalnych substancji, nieutleniających się składników na bazie wysoko jakościowych, czystych minerałów.
  • Preparat nie zawiera konserwantów i jest długotrwały. Dodatkowo zawiera witaminę E chroniącą skórek oraz olejek lawendowy.
  • Deumavan jest wydajny i z łatwością rozprowadza się na skórze nie drażniąc jej.
  • Łagodzi podrażnienia skóry, chroni zdrową skórę delikatnie ją pielęgnując. Również w kontakcie z nabłonkiem preparat Deumavan nie powoduje niepożądanych reakcji.
  • Deumavan wygładza skórę i nadaje jej aksamitność. Efekt relaksujący jest odczuwalny już po nałożeniu preparatu na skórę.
  • Deumavan jest dyskretny - nie zanieczyszcza tkanin.

Bakterie - z jednej strony niezbędne do życia, z drugiej chorobotwórcze. Zarazki znajdujące się w naszym organizmie są niezbędne, np. do prawidłowego trawienia. Ten proces rozpoczyna się już w jamie ustnej i jest kontynuowany w całym przewodzie pokarmowym. W trakcie opróżnienia jelit zostają wydalane miliardy bakterii, przy czym nie wszystkie są aktywne. Przy niedostatecznym myciu bakterie mogą się osadzać w fałdach skóry i powodować infekcje lub stworzyć podłoże dla innych zarazków. Na skórze z łatwością mogą osadzać się grzyby i bakterie powodujące znaczne dolegliwości. Dlatego w strefie intymnej kobiet i mężczyzn tak ważna jest prewencja.

Woda i papier toaletowy to rzeczy oczywiste, ale aby zniwelować negatywne efekty rozcierania papieru i wysuszenia skóry przez mydło i wodę zalecamy regularne stosowanie Deumavan. Dzięki temu skóra zachowa elastyczność, a fałdy i nierówności na skórze będą w łatwy sposób pielęgnowane. Nie będą już miejscem gromadzenia się bakterii jelit.