Aktualności

Aktualności

06.03.2013

Z radością informujemy iż wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zmieniającego się rynku nasz produkt bio-vegetal (płyn, granulat, suchy koncentrat) uzyskał certyfikat dopuszczający jego stosowanie w rolnictwie ekologicznym. Gorąco zachęcamy do stosowania preparatu bio-vegetal, który z pewnością przyczyni się do poprawy jakości plonu i znacząco wpłynie na dodatki wynik ekonomiczny Państwa gospodarstwa.

06.02.2013

Wraz z Nowym 2013 Rokiem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów postanowiliśmy ulepszyć składy lizawek z Serii ZB-Bloc. Ta modyfikacja składu pociągnęła za sobą także zmiany w nazwie. Teraz macie Państwo do wyboru trzy rodzaje lizawek z rodzinnej marki Lecker Bloc: Lecker bloc Optima – lizawka dla krów mlecznych w okresie laktacji, byków, kóz oraz koni, Lecker bloc Trocken – lizawka przeznaczona dla krów zasuszonych oraz Lecker bloc Junior – lizawka dla cieląt, młodego bydła. Ponadto dla Państwa dostępne będą również lizawki Lecker bloc Optima Extra i Lecker bloc Trocken Extra z jeszcze bardziej wzbogaconym składem. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych produktów i zapraszamy do naszych punktów dealerskich.

13.11.2012

W związku z błędnymi informacjami dotyczącymi stosowania kapsułki Bio-mix znajdującymi się na etykiecie umieściliśmy na naszej stronie internetowej poprawne zastosowanie produktu. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy wszystkich naszych klientów.

20.06.2012

Zapraszamy serdecznie do zakładki NOWOŚCI. W naszej ofercie pojawił się innowacyjny dodatek stabilizujący oraz wzbogacający smaku paszy o nazwie REFITALON. Jego regularne stosowanie pozytywnie wpłynie na wydajność produkcji zwierzęcej dbając przy tym o dobrą kondycję Twojego stada.

16.06.2012

Lizawka ZB Bloc ma nowy bogatszy skład. Zajrzyj do zakładki żywienie i dowiedz się więcej na temat całej serii lizawek dostosowanych do każdej grupy hodowlanej.

07.10.2011

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony ułatwi Państwu wyszukiwanie niezbędnych inforamcji. Będziemy wdzięczni za wszelkie sugestie dotyczące działania strony, które można zgłosić poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

Wszystkie prawa zastrzeżone. "Zbymar" Mariusz Błażejewicz | kontakt@zbymar.com